CHETINKAYA HAKKINDA
2007 yılında kurulan CHETINKAYA Brand Design, marka tasarım, pazar araştırması ve strateji planlamasına göre özgün tasarımlar yaratmaya odaklanan bir basım, yayın ve markalaşma şirketidir. 
İYİ TASARIM. İYİ İŞ.
Doğru işler yapmak istiyorsunuz.
Bunun pusulası biziz.
Sıfırdan yeni markalar yaratıyoruz.
Sorunlu markaları düzeltiyoruz. 
EN İYİ OLMAK İÇİN KORKMA
Zirveye tırmanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Orada senin için bir yer var ve
bunu biliyoruz.
CHETINKAYA, işlerinden keyif almayı ve başarılı olmalarını, işlerini anlamalarını sağlamak ve değerli müşteriler çekmek için daha yararlı ve yaratıcı olmak için insanlarla
ve şirketlerle birlikte çalışır.
İLK ÖNCE KONSEPT SONRA TASARIM
CHETINKAYA Brand Design, kültürel markalar yaratmaya odaklanan çok disiplinli bir kültürlerarası ajanstır.

Biz sadece tasarımla kalmayız. Bizim mesajımız, markalar ve müşterileri arasında derin ve anlamlı ilişkiler kurmayı, kalplere dokunmayı ve hayatları değiştirmeyi amaçlıyor.
MÜŞTERİMİZ
CHETINKAYA’nın hedefleri markalar, ürünler, kültür, eğitim ve sosyal gelişmelerdir. Marka inşa etmek halkla ilgilidir. İnsanlar hakkında en büyüleyici şey kültürleri ve hikayeleridir. CHETINKAYA, kültür ile farkındalık, anlayış ve değer arasında köprü kurar.
PORTFÖYÜMÜZ
Son 10 yılda CHETINKAYA ajans olarak ve Malezyalı kurumsal ortağımız Kultura Branding and Marketing ile birlikte yaptığımız çalışmalardan memnun kalan firmaları görmek için portföyümüzü inceleyin.
EKİBİMİZ
CHETINKAYA’nın küresel ortakları, büyük ve küçük şirketler için yeni başlayanlardan piyasadaki büyük oyunculara kadar markalaşma projeleri yürütmekten elde edilen ödüllü uzmanlıkları sunuyor. Projeniz için mükemmel ekibi oluşturacağız ve değerli, uzun ömürlü organik marka yaratacağız.
Üst düzey stratejistler, yazarlar, tasarımcılar ve üreticilerden oluşan bir ekiple, en iyi bağlantıyı oluşturmak için her düzeyde marka pazarlaması ve iletişimini yürütüyoruz.
ÖDÜLLERİMİZ
2015 AGC En İyi Reklam Tasaım Ödülü, Türkiye
2016 AGC En İyi Reklam Tasaım Ödülü, Türkiye
2017 AGC En İyi Reklam Tasaım Ödülü, Türkiye
2018AGC En İyi Reklam Tasaım Ödülü, Türkiye